Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 136

Ptactwo domowe - Para obrazów

olej, tektura; średn. 30,8 cm.
Malarstwo XIX w., Z Kręgu Williama Hugginsa (1820-1884).