Nr katalogowy: 144

Alicja HOHERMANN (1902- ok. 1943)

Nr katalogowy: 144

Kobieta z wachlarzem z piór, 1936

olej, sklejka; 55 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Alice Hohermann 36.