Nr katalogowy: 145

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 145

Młyn o zachodzie słońca, 1931

olej, płótno; 50 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Korecki / 31.