Nr katalogowy: 445

Teresa STANKIEWICZ, (ur. 1928)

Nr katalogowy: 445

Maszyna

olej, płótno; 47 x 52,5 cm;
na odwrocie papierowa nalepka wypełniona odręcznym pismem z nazwiskiem autorki, tytułem i techniką.