Nr katalogowy: 446

Antoni MIKOŁAJCZYK (1939-2000)

Nr katalogowy: 446

Transmisja poza rzeczywistością, 1981

technika własna, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie, na blejtramie czarnym flamastrem