Nr katalogowy: 119

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 119

Dzieci przy karmniku dla ptaków, 1960

olej, płyta pilśniowa; 35 x 80 cm;
sygn. i dat. w kompozycji, po środku u dołu: Wlastimil / Hofman / 1960;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł