Nr katalogowy: 124

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 124

Arkadia w Nieborowie, 1924

olej, płótno; 99 x 74 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JÓZEF RAPACKI 1924 - 15/VI / ARKADYA pod ŁOWICZEM.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł