Nr katalogowy: 1116

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

Nr katalogowy: 1116

Portret mężczyzny

olej, płótno; 60 x 61,5 cm;
dedykacja z prawej strony pośrodku: Olkowi na / pamiątkę 24.V. / Mat ... ?
estymacja: 1 400 - 1 900 zł