Nr katalogowy: 419

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 419

Przestrzeń IV, 1960

olej, płótno; 95 x 120,5 cm;
sygn. na odwrocie: Władysław / Popielarczyk, powyżej nr: 20;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł