Nr katalogowy: 420

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 420

Epilog na koniec lata, 2007

olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: JuliuszNarzyński2007;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł