Nr katalogowy: 1414

Henryk KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 1414

Pejzaż

olej, płótno; 38,5 x 46,5 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: 101 / "PEJZAŻ" / 46 x 38 oraz nalepka zakładu stolarskiego Benedykta Bączyka w Łodzi.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł