Nr katalogowy: 1415

Henryk KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 1415

Pejzaż

olej, płótno; 33 x 33 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: "PEJZAŻ" oraz nalepka zakładu stolarskiego Benedykta Bączyka w Łodzi; i nr na płótnie: 40A.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł