Nr katalogowy: 1416

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

Nr katalogowy: 1416

Kompozycja

olej, płótno; 98 x 64 cm; Na odwrocie na krośnie malarskim napis: JERZY LUBAŃSKI (dwukrotnie powtórzony); oraz data na płótnie: 1965-68-72.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł