Nr katalogowy: 1112

Aniela CZARNOWSKA (1879-1978)

Nr katalogowy: 1112

Droga przez las, 1920

olej, płótno; 35 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACz (inicjał wiązany) / 1920;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł