Nr katalogowy: 1113

Alfred TERLECKI (1883-1973)

Nr katalogowy: 1113

Pejzaż zimowy, 1947

olej, płótno; 38,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: ALFRED TERLECKI 1947.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł