Nr katalogowy: 112

Erwin SINGER XIX / XX w.

Nr katalogowy: 112

Dzielnica Łacińska w Paryżu, 1924

akwarela, pastel, papier; 48 x 58 cm;
sygn. l. d.: ERWIN SINGER; data p. d.: PARIS 1924;