Nr katalogowy: 113

M. GRODZICKA-STYCZYŃSKA, XX w.

Nr katalogowy: 113

Gdynia - Kamienna Góra, 1926

akwarela, papier naklejony na karton; 19,3 x 27,7 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: M. Grodzicka-Styczyńska Gdynia - Kamienna Góra 1926 r.