Nr katalogowy: 412

Otto SCHUBERT (1892-1970)

Nr katalogowy: 412

Święty Krzysztof, ok. 1960

akwarela, papier; 49 x 33,5 cm
sygn. p. d.: OTTO SCHUBERT.