Nr katalogowy: 413

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 413

Rytm przestrzeni, 1959

technika własna (kredka, akwarela), papier; 21,4 x 30,3 cm;
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: MBogusz 59