Nr katalogowy: 414

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 414

Kręgi I, 1968

olej, płótno; 87 x 68 cm;
opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI, 1968 / olej / „KRĘGI”.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł