Nr katalogowy: 449

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 449

Wyszogród, 2001

tempera żółtkowa, płótno; 65,5 x 92,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski
estymacja: 28 000 - 32 000 zł