Nr katalogowy: 117

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 117

Wnętrze izby, 1884

olej, płótno naklejone na tekturę; 47 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.Pochwalski 1884
estymacja: 15 000 - 20 000 zł