Nr katalogowy: 138

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 138

Pejzaż ze sztafażem i miastem w tle

olej, płótno dublowane; 48 x 60 cm;
praca po konserwacji
estymacja: 13 500 - 18 000 zł