Nr katalogowy: 139

Caro De BALTASSARE (1689-1750) - przypisywany

Nr katalogowy: 139

Martwa natura myśliwska

olej, płótno dublowane;
100,5 x 166,5 cm;
estymacja: 45 000 - 55 000 zł