Nr katalogowy: 140

Malarz nieokreślony (XVII w.)

Nr katalogowy: 140

Scena biblijna

olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]
estymacja: 30 000 - 40 000 zł