Nr katalogowy: 1126

Władysław RUDLICKI (1876-1949)

Nr katalogowy: 1126

Kopy przed stodołą, 1935

olej, sklejka; 36 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wł. Rudlicki 1935 r.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł