Nr katalogowy: 1127

Karol Gustaw POLITYŃSKI (ok. 1870 - po 1944)

Nr katalogowy: 1127

Dama w kwiatach

olej, deska; 36 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Polityński (przed konserwacją).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł