Nr katalogowy: 208

R. L. GUISLAIN (czynny w 1 poł. XX w.)

Nr katalogowy: 208

Bażanty - rzeźba gabinetowa art-deco

kompozycja metali polichromowana, złocona, lakierowana; marblit, alabaster;
wys. 29,3 cm; Francja, lata 30. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł