Nr katalogowy: 209

Czesław CHOJNOWSKI (odlewnia czynna do 1953)

Nr katalogowy: 209

Żubr

brąz, odlew patynowany; wys. 11,3 cm, szer. 10,3 cm, dł. 18 cm.
Polska, Warszawa, lata 20-30. XX w.; odlew późniejszy, niesygnowany
estymacja: 900 - 1 200 zł