Nr katalogowy: 148

Edmund ADLER [RODE] (1876-1965)

Nr katalogowy: 148

Chłopiec z czereśniami

olej, płótno; 26,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Edmund A. Rode;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł