Nr katalogowy: 149

Zofia SIENIAWSKA-MAJEWSKA (1879-1930)

Nr katalogowy: 149

Melancholia, 1903

olej, płótno; 100,5 x 85,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Z. Sieniawska 1903 / Kraków.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł