Nr katalogowy: 16

Michał MISIAK (ur. 1973)

Nr katalogowy: 16

F-2, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie sygnatura z opisem autorskim: MM (monogram wiązany)
estymacja: 10 000 - 14 000 zł