Nr katalogowy: 50

Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 50

Dreamland, 2017

olej, płótno; 70 x 70 cm; napis p. d.: DREAMLAND;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: "DREAMLAND" / olej na pł.tnie 70 x 70 cm / 2017 PRZEMEK KMIEĆ.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł