Nr katalogowy: 49

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 49

Samochód przy plaży, 2011

akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 3 500 - 4 500 zł