Nr katalogowy: 231

Zygmunt ANDRYCHIEWICZ (1861-1943)

Nr katalogowy: 231

Portret Mieczysława Srokowskiego, 1907

olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. l. d.: Z A / 1907 Paris