Nr katalogowy: 232

Stanisław SAWICZEWSKI (1866-1943)

Nr katalogowy: 232

Portret młodej kobiety w kapeluszu -

żony Mieczysława Srokowskiego, 1909 olej, płótno, 60 x 50 cm;