Nr katalogowy: 237

Ewa ŁUNKIEWICZ (1895-1967)

Nr katalogowy: 237

Martwa natura, 1955

olej, płótno; 65 x 53,5 cm; sygn. p. d. M-EWA ŁUNKIEWICZ 1955;