Nr katalogowy: 238

Jerzy SROKOWSKI (1910-1975)

Nr katalogowy: 238

Martwa natura, 1933

olej, płótno, 49,5 x 61 cm; sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J. SROKOWSKI/1933