Nr katalogowy: 253

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 253

Potyczka z bolszewikami

olej, płótno, 139 x 190 cm; sygn. p.d.: Cz. Wasilewski