Nr katalogowy: 254

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 254

Na targu, 1942

olej, płótno, 50,5 x 70 cm; sygn. l. d. Z. Rozwadowski/ 1942