Nr katalogowy: 275

Luis Felipe USABAL Y HERNÁNDES(1876-1937)

Nr katalogowy: 275

Toast, 1910

olej, płótno, 118 x 90 cm, sygn. l. d.: L-USABAL/ [19]10