Nr katalogowy: 276

Felice FICHERELLI IL RIPOSO(1605-1660)-przyp.

Nr katalogowy: 276

Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650

olej, płótno, 67,8 x 51 cm; Na odwrocie nalepka z numerami