Nr katalogowy: 105

Maksymilian FAJANS (1827-1890)

Nr katalogowy: 105

Adam Mickiewicz

litografia, papier; 22 x 18 cm na arkuszu 33 x 25 cm;
sygn. na kamieniu "M: Fajans" i pod portretem: "litografia z Fotografii M. Fajans";