Nr katalogowy: 106

Władysław ROGUSKI (1890-1940)

Nr katalogowy: 106

Kościół Klarysek w Bydgoszczy

litografia barwna, papier; 38 x 25 cm;
sygn. na kamieniu p. d. "WRoguski";