Nr katalogowy: 107

Aleksander SOŁTAN (1903-1994)

Nr katalogowy: 107

Plac Zamkowy w Warszawie

autolitografia, papier; 41 x 32,5 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem pod kamieniem "A. Sołtan";