Nr katalogowy: 120

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

Nr katalogowy: 120

Kościół w Łukowicy, 1934

akwaforta z akwatintą, papier; 22,5 x 26,5 cm;
sygn. na płycie p. d. "J. PIENIĄŻEK", l. d. "ŁUKOWICA 1934";