Nr katalogowy: 121

Henryk ASCHENBRENNER (1857-1864)

Nr katalogowy: 121

Fryderyk August, Król Saski, Książe Warszawski, 1857-1860

litografia, karton; 23 x 18 cm (owal) na arkuszu 27 x 18 cm;
sygn. u dołu "Lit. H. Aschenbrenner"; tamże faksymile autografu króla;