Zygmunt SZPINGIER (1901-1960)
Nr katalogowy: 131
Port w Gdyni. Widok ogólny z Kamiennej Góry
litografia barwna, karton; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "Z. Szpingier";