Nr katalogowy: 131

Zygmunt SZPINGIER (1901-1960)

Nr katalogowy: 131

Port w Gdyni. Widok ogólny z Kamiennej Góry

litografia barwna, karton; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "Z. Szpingier";