Nr katalogowy: 132

Romuald BOGACZYK (1910-1980)

Nr katalogowy: 132

Zamek książąt Sułkowskich w Rydzynie

litografia barwna, karton; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "Bogaczyk";