Nr katalogowy: 133

Wilhelm OSSECKI (WILK) (1892-1958)

Nr katalogowy: 133

Katedra w Gnieźnie

litografia barwna, karton; 37,3 x 26,3 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "Ossecki";